Yapay Kaya Şelale 15

Projelendirmesi ve tasarımına sizlerle karar verdiğimiz yapay kaya imalatlarımız, özel çelik konstrüksiyonun üzerine yüksek dozajlı beton uygulaması ve sonrasında dekoratif kaya görünümü verilmesi ile ana formuna kavuşur. Devam eden süreçte yapay kaya şelalelerimize özel esnek havuz yalıtımı ve özel havuz boyası uygulamaları yapılır. Yapay kaya şelalelerde mekanik ve elektrik tesisatlarının tamamlanması ile bu heyecan verici sanat eseri sizlere teslim edilir. 
Mühendislerimiz tarafından planlanan ve uzman ekiplerce uygulamaya geçirilen bu şelale sistemleri suyun serbestçe veya farklı yüksekliklerden taşıp akmasıyla oluşan havuzlardır. Ankara havuz kalitesiyle üretilen çevre şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü yapay kaya şelaleler, açık ve yarı açık mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ankara Havuz tasarım ve uygulamasıyla mekanlarınızda istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz. 
Beğendiğiniz ya da size özel olarak tasarlanacak olan yapay kaya süs havuzu ve şelaleler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

YKS 15

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden Haberdar Olmak İster misiniz?

Bize Ulaşın
 • ADRES
  İvedik OSB 1122. Cad. 1470 Sokak No:10 Yenimahalle /ANKARA
 • TELEFON
  0312 335 07 27
 • FAX
  0312 335 07 27
 • GSM
  0544 559 97 94
 • MAİL
  info@ankarahavuz.com.tr
© 2018 Ankara Havuz Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay