Atlayan Su Sistemleri

Atlayan Su Sistemleri (Jumping Jet)

   Atlayan su fıskiye sistemleri çok güzel su ve ışık görseline sahiptir. Suyun "laminar flow" olarak atışını sağlayan sistem sayesinde su pürüzsüz olarak atış noktasından çıkar ve devamlı olarak aynı noktaya düşer. Suyun pompa gücü kesildiğinde olduğu noktaya düşmek yerine belirlenen noktaya ve atış formu hiç bozulmadan düşüşü özel tasarım atlayan su cihazı ile sağlanmaktadır. 

   Bulunduğu alana değer katan atlayan su sistemleri, park ve bahçeler, şehir merkezleri, ilçe merkezleri, şehir giriş çıkış alanları, alışveriş merkezleri, oteller ve özel amaçlı yapılar başta olmak üzere bir çok farklı mekanda kendine yer bulabiliyor. 

Atlayan Su Fıskiye Sistemi Çalışma Mantığı

   Genelde kuru havuz sistemine benzer bir mantıkla çalışan atlayan su sistemleri kolayca uygulanabilmektedir. Atlayan su cihazı gömülü havuz platformu içerisine yerleştirilir ve su ağzı açık kalacak şekilde üzeri dekoratif olarak kapatılır. Daha sonra suyun atış yapacağı noktadaki havuzlar, havuz ızgarası yerleştirilerek kuru havuz formuna kavuşturulur. Son olarak suyun çıktığı nokta ile indiği noktadan su denge bağlantısı gerçekleştirilerek sistem oluşturulur. Cihaz ve elektrik panosu bağlantılarından sonra atlayan su sistemi kullanıma hazır hale geleçektir.

   Ankara Havuz olarak atlayan su sistemleri konusunda deneyimli personelimizle sizlere gerek proje aşamasında gerekse imalat ve montaj aşamasında yardımcı olmaktan memnun oluruz.

  Son derece yüksek görsel efekte sahip atlayan su fıskiye sistemleri ile siz de mekanlarınıza Ankara Havuz farkıyla değer katabilirsiniz.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Yeniliklerimizden Haberdar Olmak İster misiniz?

Bize Ulaşın
 • ADRES
  İvedik OSB 1122. Cad. 1470 Sokak No:10 Yenimahalle /ANKARA
 • TELEFON
  0312 335 07 27
 • FAX
  0312 335 07 27
 • GSM
  0544 559 97 94
 • MAİL
  info@ankarahavuz.com.tr
© 2018 Ankara Havuz Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay